Řemínek je mnohem lepší než původní.
Zatím máme necelé dva týdny. Funkci sledování polohy dítěte plní dobře, volání i zprávy také. Jen baterie se musí nabíjet každý den, většinou nevydrží od rána do večera nabité.
Zatím vše v pořádku, trochu méně citlivé ovládání a ne vždy to mělo signál, ale základně spokojenost.
Moc hezký, snadno nastavitelný. Zatím spokojenost.
Pomalá odezva, volání se musí extra platit, absence tarifu zaplať a zapomeň. Z dětského pohledu spokojenost, vydrž baterie reálně 1den
Hodinky sú fajn ,jedine čo dcérke vadí,že fotku profilovu na hodinkách si nemôže dať seba,ale len vybrať z možnosti,ktoré sú tam
Its great gift for child if you dobt want them be on the phone all day long.
They can call you and be happy that they can.

